Wiener bandáže

Zoštíhlenie so štvornásobnými účinkami, tentoraz inak!

Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum®
Úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok.

Ide o úplne prirodzený a mimoriadne účinný systém ošetrenia tela na úbytok obvodu v rozsahu až niekoľko centimetrov, pri ktorom chudnutie prebieha v želaných telových partiách a zlepšuje sa stav a kondícia pokožky. Vzhľadom na jednoduchosť a odborné ocenenie tejto metódy, ako aj za vývoj účinných látok bola spoločnosť Georg Dolensky GMBH ocenená Európskou Veľkou cenou za objavy a vynálezy. Túto metódu s veľkým úspechom používajú tisícky wellness a beauty salónov v celej Európe. Naše najnovšie technológie prinášajú atraktívne výsledky a sú mimoriadne vhodné pre tých, ktorí v liečbe uprednostňujú prírodné produkty.

Naše metódy aromaterapeutických bandáží disponujú takými osobitosťami, ktoré pri iných zoštíhľujúcich ošetreniach absentujú.

Metóda je založená na efekte chlad – teplo. Účinné zložky aktívnych roztokov ako eukalyptus, mäta pieporná, mentol a rozmarín v dôsledku ich silného hyperemického účinku zintenzívnia krvný obeh a prekrvenie v horných vrstvách spojivového tkaniva. Ich pôsobením v hlbších vrstvách tela nastupuje pocit vnútorného chladu. Medzi základné funkcie organizmu patrí, že na celkové fungovanie, ako aj a na fungovanie vnútorných orgánov udržiava tepelnú rovnováhu. Avšak pri pocite vnútorného chladu telo musí na udržanie tepelnej rovnováhy vyprodukovať energiu, ktorú získava odbúraním a spálením nahromadených nadbytočných zásob výživných látok. Látky, ktoré sa aplikujú pred a po terapii, zároveň pôsobia aj na skrášlenie a napnutie pokožky.

Pri klasickej telovej bandáži zavinieme telo od kolena po poprsie pomocou 3 – 4 špeciálnych bavlnených pruhov – obväzov. Pri aromaterapeutickej bandáži sa v problematických miestach spaľujú nahromadené nadbytočné výživné látky štvronásobne účinnejšie!
Je dôležité si uvedomiť, že aromaterapeutické bandáže Wiener Kosmetikum® predstavujú studenú metódu, preto nevzniká strata tekutín a tzv. saunový efekt. Preto po konzumácii niekoľkých pohárov vody sa miery nevrátia na pôvodné hodnoty.

Kto môže podstúpiť terapeutické bandážovanie?

wiener-kosmetikum-teraphy

Aromaterapeutické bandáže sú vhodnou metódou pre všetkých, ktorí majú problémy s postavou. Sú vhodné na odbúranie celulitídy, zjemnenie pokožky, na ošetrenie strií, tehotenských jaziev pokožky, ako aj zmien v dôsledku chudnutia a priberania, na napnutie ochabnutej, ovísajúcej pokožky (v prípade bandáže brucha ani 18-centimetrové úbytky z obvodu nie sú ojedinelé).
Výborná pomôcka na podporu ľubovoľnej diéty, očistnej a detoxikačnej kúry, ako aj liečebného pôstu.

Kto nemôže podstúpiť terapeutické bandážovanie?

Vzhľadom na to, že Wiener Kosmetikum® aromaterapeutické bandáže na zoštíhlenie sú tzv. metódou ošetrenia za studena, nezaťažujú organizmus, preto sú kontraindikácie len ojedinelé. Všeobecne platí, že bandážovanie neodporúčame pri vážnych ochoreniach, cukrovke 1. typu, problémoch s krvným obehom, dýchaním, srdcom, počas tehotenstva a dojčenia, menštruácie, pri horúčkach, intenzívnych alergických reakciách.
Náš partner prevádzkujúci tieto služby Vám pri založení klientskej karty poskytne detailné informácie o kontraindikáciách.
V prípade akýchkoľvek otázok či pochybností, či danú terapiu môžete absolvovať, prípadne ak podstupujete liečbu, beriete lieky, je nevyhnutné, aby ste informovali Vášho lekára a konzultovali s ním postup ešte pred začatím terapií.

Aké výsledky môžete dosiahnuť metódou bandáží?

Cielené zloženie účinných látok a proces ošetrenia Vám zabezpečí – ako nijaké iné známe zoštíhenie – súhrn najdôležitejších efektov, ktoré vedú k optimálnym výsledkom.

Ide o tieto účinky:
• Expresné zníženie konfekčnej veľkosti a rýchle odbúranie tukov pôsobením za tepla a za studena. Výsledný efekt je po ošetrení okamžite merateľný v centimetroch.
• Cielenú očistu a detox v problematických partiách v dôsledku osmotického efektu, zloženia éterických olejov a špeciálnej bandážnej techniky.
• Efekt výraznej redukcie celulitídy. Na ťažšie stupne celulitídy sú k dispozícii špeciálne účinné látky.
• Výrazné spevnenie pokožky a tkaniva v ošetrených partiách v dôsledku nadväzných technologických krokov a bandážovej techniky.

Foto: štúdio Allisia, esteticpartner, weebly