Bioptron lampa

Polarizované svetlo Bioptron, patentované švajčiarskou spoločnosťou a certifikované Európskou úniou úspešne pomáha už dlhé roky na viacerých klinikách v oblasti zdravotníctva.

Zlepšuje mikrocirkuláciu, harmonizuje metabolické procesy, posilňuje imunitný systém organizmu, stimuluje regeneračné a liečivé procesy celého organizmu, urýchľuje hojenie rán a obnovu tkaniva, zmierňuje bolesť alebo jej intenzitu, redukuje príznaky starnutia, zlepšuje účinky kozmetických prípravkov.

BIOPTRON LAMPA – v počiatkoch vývoja foto-medicíny bolo v modernej terapii svetlom najpoužívanejšou časťou spektra infračervené a ultrafialové svetlo. Začiatkom osemdesiatych rokov výskumný tím vedcov vytvoril zdroj svetla, ktorý bol založený na nízko-úrovňovej laserovej terapii, ale v skutočnosti pracoval s takmer celou škálou viditeľného svetla a časťou infračerveného svetla. Výskumy poukázali na určité fyzické vlastnosti, ktoré sú dôležité pre účinnosť terapie svetlom. Na základe tejto technológie bol neskôr vytvorený systém terapie svetlom BIOPTRON.

Terapia svetlom BIOPTRON sa stala na celom svete novým, akceptovaným spôsobom liečby pri prevencii, terapii a rehabilitácii.

 

Bioptron lampa

Bioptron lampa

 

 

Štúdio – Salón -ALLISIA pre oblasti Častá,Pezinok,Senec,Trnava,Bratislava a ich okolia….

      

 

Zdroj: Bioptron