Estetická rázová vlna

X-Wave Expert

X–WAVE je unikátny český výrobok. Ide o patentovanú technológiu, ktorá využíva terapeutické vlastnosti akustických a elektrických vlnových foriem, ktoré sú súbežne prenášané do tkaniva. Rázová vlna je extrémne silný, necielený zvukový pulz, ktorý sa šíri formou kmitajúcej vlny. Akustické rázové vlny sú šokové vlny charakterizované kolísavou zmenou tlaku, vysokou amplitúdou a neperiodičnosťou. Dokážu dočasne previesť energiu z miesta vzniku do vzdialených oblastí. Akustické rázy postupujú do tela bez akéhokoľvek poškodenia kože a pre jednotlivú terapiu sa ich používa niekoľko tisíc.

Estetická rázová vlna sa využíva pre neinvazívne vypínanie pokožky, vyhladenie zjazveného tkaniva, redukcii strií  a  pri liečbe celulitídy.

 

Extrémne účinné riešenie

  • proti celulitíde
  • pre vyhladenie nerovností po liposukcii
  • spevnenie kože a podkožia
  • celkové omladenie pokožky a zvýšenie elasticity
  • ošetrenie lipedému
  • stimulácia lymfatického systému
  • redukcia strií
  • pre zlepšenie vzhľadu jaziev
  • založené na efektoch akustických a elektrických vlnových foriem

 

 Prelom v ošetrovanej oblasti a obnova mobility

 

Určené pre: športové lekárstvo, ortopédiu a rehabilitáciu

shockwave therapy_extracorporeal therapy_BTL

Klinické štúdie hovoria o viac ako 75% úspešnosti

Pri terapii rázovou vlnou dochádza k interakcii  medzi vysokými intenzívnymi zvukovými vlnami a telesnými tkanivami. To vedie k sérii priaznivých  účinkov, ako je neovaskularizácia, potlačenie chronických zápalov, stimulácia kolagénu a rozpúšťanie  usadenín vápnika. Stimulácia týchto biologických mechanizmov vytvára optimálne prostredie pre hojenie. Po návrate poranenej oblasti do normálneho stavu dochádza k obnove jej funkcie a k úľave od bolesti.

 „Výsledky prekvapili naše očakávanie. Táto overená metóda je rýchla a jednoducho použiteľná a prináša pre pacientov jedinečnú možnosť vyhnúť sa chirurgickému zákroku.“  MUDr. Jiří Nedělka. 

 

Neinvazívne riešenie pre liečbu chronických bolestí v ramene, chrbtici, pätách, kolenách či lakťoch.

   painful shoulder_tendonitis_calcification_SWT_BTLheel pain_heel spur_plantar fasciitis_SWT_BTLtennis/golf elbow_radial/ulnar epicondylitis_SWT_BTL

     Bolesť v rameni                Pätná ostroha                    Tenisový lakeť  

 

 

Zdroj: BTL

 

Estetická rázová vlna – Shockwave –  pre salón krásy – Štúdio Allisia pre oblasti Častá,Pezinok, Trnava,Senec, Bratislava a ich okolia