Juchheim kozmetika

Prírodná kozmetika s okamžitým výsledkom!!! 

Metóda Dr. Juchheima je syntézou medzi prírodnými aktívnymi zložkami a najmodernejšou špičkovou technológiou. Tieto komponenty sú navzájom presne vyvážené a spracovávajú sa vlastnými metódami.

Výsledok: viditeľné okamžité efekty v kombinácii s pôsobivým dlhodobým dopadom.
Táto kozmetika v týchto dňoch zažila skvelú popularitu. Stále viac žien a mužov sa vedome rozhoduje pre organickú kozmetiku a vyberajú si z prírodnej starostlivosti. Účinok kozmetiky na prírodnom základe od Dr. Juchheima sleduje aj tento trend. Jedinečná a efektná kozmetika, ktorá sa líši od ostatných, že je na prírodnej báze s najvyššou možnou koncentráciou účinných látok. Obsahuje napríklad peptidy a početné rastlinné extrakty z Ajurvédy a špeciálne prepúšťacie faktory prostredníctvom ktorých sa môžu zložky dostať do hlbších vrstiev pokožky. Takže je možné dosiahnúť regeneráciu a mladší vzhľad pokožky.

Na základe metódy Dr. Juchheim vo svojom výskume a 35-ročnej praxe sa známy lekár vždy spoliehal na kombináciu súčasnej technológie s tradičným liečiteľským umením zo vzdialených krajín. Tradičnú výučbu indickej ajurvédy používal ešte pred tým, ako sa v západnom svete stala všeobecne známou. Na svojich rozsiahlych cestách po Indii, Ázii a Afrike študoval fascinujúce účinky zahraničných liečivých rastlín a začal rozsiahly výskum.

Objednávky a bližšie informácie na nižšie uvedenom linku:

https://studioallisia.juchheim-methode.de