Creative Beauty- Alissa Beauté a Bioline


Značka ALISSA BEAUTÉ

zahŕňa širokú škálu prírodných kozmetických produktov, ktoré vznikli vo výskumných laboratóriách v Taliansku na základe tých najmodernejších vedecko-technických výskumov v oblasti pleťovej dermakozmetiky.

VÍZIA ZNAČKY ALISSA BEAUTÉ JE JASNÁ:    

KOZMETICKÉ PRODUKTY BEZ BEŽNÝCH ALERGÉNOV, ALE VYSOKO ZAMERANÉ NA AKTÍVNE PRÍSADY Z ČISTEJ PRÍRODY SPOLOČNE S ÚČINNÝMI LÁTKAMI, VYTVORENÝMI ŠPIČKOVÝMI TECHNOLÓGIAMI A NAVRHNUTÝMI LEN PRE PROFESIONÁLNY SEKTOR.

Každá línia je:                                                                                              

BEZ PARABÉNOV
• BEZ MINERÁLNYCH OLEJOV ( VAZELÍNY )
• BEZ ŤAŽKÝCH SILIKÓNOV
• BEZ FARBÍV
• BEZ SULFÁTOV

Receptúry značky Alissa Beauté, sú chránené charakteristickým vyváženým a výnimočným zložením z úplne čistých prírodných olejov a aktívnych prísad, za použitia inovatívnych technológií.
Alissa Beauté ponúka niekoľko línií kozmetiky pre profesionálnu ako aj domácu starostlivosť, ktorá prezentuje riešenie pre potreby rôznych typov peti, ako aj dekoratívnu, minerálnu kozmetiku.
PRE TÝCH, KTORÍ TO S KRÁSOU MYSLIA VÁŽNE.

BIOLINE 

Objavte ošetrenia Bioline a zmyselnú cestu založenú na synergiách medzi prírodnými zložkami, pokročilým kozmetickým výskumom a špecifickými ťahmi, vyvinutými vďaka 30 rokom skúseností a zakódované do exluzívnej Bioline Jató, systém metódy. 

Produkty vysokej kvality sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Používame najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty a oleje, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora. Bioline sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie – v roku 2005, o 4 roky neskôr rastlinné kmeňové bunky. Preto máte istotu, že váš salón bude pracovať v súlade s najnovšími trendami vo svete kozmetiky. Značka Bioline bola založená v roku 1979. Dnes pôsobí už v 50 krajinách sveta. Pre vás týchto 30 rokov vývoja znamená istotu, že získavate úspešného a rokmi povereného výrobcu kvalitnej profesionálnej kozmetiky.       

Bioline Jató :

Daily Ritual  –  Bioarómy  –  Aqua  –  Pura  –  Dolce  –  Vita  –  24.7  –  Primaluce              De-Sense  –  De – Ox –  Lifting Code  –  Age Beauty Secret  –  Details of Beauté Jatóman Istinto Uomo  –  Body Concept  –  Sundefense