Proceutic -Bioline Jató

Systémy,ktoré poskytujú výsledky Nad estetikou

Proceutic je inovatívna dermaceutická línia vyvinutá laboratóriami Bioline Jatò, určená pre mužov aj ženy. Produkty sú formulované funkčnými zloženiami, aktívnymi látkami a pokročilým kozmetickým dodávacím systémom, ktoré majú výsledky a presahujú účinky tradičnej estetiky.

Bioline Jató predstavuje nový,efektívny kozmetický prístup k hlavným nedokonalostiam pokožky pleti a spúšťa líniu dermo-kompatibilných produktov

Proceutic má dva systémy ,ktorý pozornosť zameriava na stárnutie pokožky,tmavé škvrny a seborickú a znečistenú pokožku s možným vývojom akné.

Stárnuca pleť s hlbokými vráskami a tmavými škvrnami : ( Agebiotic systém )

Systém je vytvorený Bioline Jató, inovatívne riešenie pre peť s pokročilým stárnutím a silným zvýraznením lineárnych a glifických vrások, najmä výrazných orbikulárnych vrások pri ústach a melanických tmavých škvŕn po vystavení slnku.

Funkčné látky:

Biotech Filler /Biotechnický plnič/ Exkluzívny zdroj konštrukčných prvkov pokožky, vyživuje kožné bunky,stimuluje ich regeneráciu a podopruje produkciu GAG.

Retinoidy Deriváty vitamínu A. Medzi nimi retinol a retinaldehyd predstavujú účinnú, ale delikátnu alternatívu ku kyseline retinoovej, ktorá sa bežne používa v dermatológii. Pri aplikácii sa retinol premení na retinaldehyd a potom na kyselinu retinovú. Retinaldehyd, ktorý je stabilizovaný, vďaka pokrokovej technológii zapuzdrieva a umožnuje postupné uvoľňovanie do pokožky. Účinok retinolu a retinaldehydu je posilnený bio-retinolom, extraktom s tropickej rastliny Bidens Pilosa,ktorý napodobňuje prospečné účinky retinoidov a videteľne znižuje vrásky a výrazové línie.

Cyklopeptid -5 Peptid novej generácie s cyklickou štruktúrou, ktorá ho odlišuje od tradičných lineárnych peptidov.Je vysoko selektívny voči špecifickým kožným receptorom. Spojuje sa s integrínmi, napodobňuje proces prirodzenej komunikácie a opravy pokožky. Pleť získava väčšiu elesticitu a stáva sa kompaktnejšou, s viditeľným potlačením vrások.

Znečistená a seboroická pokožka, náchylná na akné ( Purity systém )

Sa vyznačuje výraznou olejnatosťou, prítomnosťou otvorených komedómov a možnými lokálnymi zápalmi,vyrážkami. Upchatá pokožka napriek tomu, že je na povrchu suchá a drsná na dotyk, má otvorené a uzatvorené komedómy.

Systém je vytvorený Bioline Jató, ide o inovatívne riešenie pre znečistenú, seborickú a upchatú pokožku náchylnú na akné, so známkami nadmernej tvorby mazu a možnou tvorbou obštrukčných komedómov a perifolikulárnych prejavov.

Funkčné látky :

Niacinamid Patrí do rodiny vitamínov B. Je známy ako vitamín B3, PP alebo nikotínamid. Štúdia preukázali, že 4% niacínamidu majú pri liečbe akné podobnú účinnosť ako 1% klindamycínu (Antibiotika).Výskyt akné je znížený o 60% pri použití niacínamidu a 43% pri výskyte klindamycínu. Taktiež zníženie viditeľnosti povrchového mazu, hyperpigmentačných škvŕn, začervenania, vrások a jemných línii.

Bakuchiol Prírodná látka ktorá je extrahovaná zo semien rastlín Psoralea. Je to širokospektrálne antimikrobiálne a protizápalové činidlo, ktoré má schopnosť zabrániť rastu baktérií zodpovedných za akné a významne znižovať zápal.

Výťažok z Boswellie Boswellia Serrata pôsobí pri znižovaní oxidačného a zápalového poškodenia. Zameriava sa na protizápalové funkcie kyselín boswellových odvodených od Boswelie. Tieto kyseliny pôsobia na rôzne mechanizmy podieľajúce sa na vývoji a pretvávaní zápalových procesov.